What's happening?

After 2 We Collided - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 59 minut 13 sekund

After 2 We Collided

After 2 We Collided

Sep. 02, 2020United States105 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Gdzie oglądać cały film After 2 We Collided online?

Oczywiście całość jest skierowana na Tessy (Josephine Langford) i Hardinie (Hero Fieness-Tiffins), którzy na różne sposoby próbują przezwyciężyć wybuchy burz. I tutaj napotykamy pierwsze absurdy; Po pierwszym dniu treningu dziewczyna wygląda tak dobrze, że właściciel – Christian Wen (Charlie Weber) postanawia zabrać go w podróż służbową. Okazało się, że można było wydostać się z nocnego klubu, bo tylko alkohol mógł zachęcić inwestorów do udziału. Jednak zainteresowanie tematem nie jest ważne; Pijana Tesa spontanicznie dzwoni do Hardina i jak na to zasługuje czarujący książę, wkrótce pojawia się w pokoju hotelowym. Niestety w swojej miłosnej koszuli odnajduje miłość bez Trevory (Dilano Sprouse), który rozpoczyna z bohaterami serię paskudnych scen.

after we collided cały film

Tesa i Hardin tworzą złożony, pełen gwałtownych emocji i relacji, o których publicznie rozmawiają ich przyjaciele i oczywiście miliony fanów komentujących. Z tego powodu tę historię można uznać za fenomen, ponieważ napisało ją kilka osób. W tradycyjnym sensie trudno to zrozumieć, ale w internecie można wiele zrobić. Twórcy filmu starali się nadrobić niedociągnięcia, wady i mankamenty opowieści. Jest tak sztuczna, że ​​nawet tanie romantyczne powieści zebrane z lady w latach 90. wyglądają jak arcydzieło i precyzyjna technika.

Jak przebiegają losy Tessy w drugiej części filmu After?

Jeśli mamy do czynienia z tymi samymi bohaterami, to wyraźnie widzimy, jakie zmiany w nich zachodzą. Niektórzy są bardziej dojrzali, bardziej emocjonalni. Postacie są wyraziste i entuzjastyczne. Jednak w zachowaniu Tessy i Hardina mogą wystąpić zdarzenia, które mogą być mylące. W obu postaciach nastąpiły zmiany, ale Tesa jest niedojrzała i bardziej impulsywna. Działa instynktownie, bez zastanowienia. Hardin też był zdesperowany. Niestety, wielokrotnie odmawiałam opisania zachowania, które najbardziej mnie rozgniewało z powodu zachowania Tessy i Hardina, ponieważ są to głównie badania w działaniu i naprawdę nie chcę, aby ktokolwiek zaczynał czytać.

After 2 jest karuzelą emocji. Dla czytelnika budzi najlepszych i najgorszych. Szczególnie oglądając po polsku w wersji online. Emocje, współczucie, złość, uraza. Znajdujemy w nim wszystkie emocje. Podzielony na 2 miliony jednostek powstrzymałem się od emocjonalnej separacji. Krótko mówiąc, „After 2” składa się z dwóch anegdot, które z wielkim wdziękiem można uznać za całkiem zabawne, trzech dialogów, które nie wyszczerbią zębów oraz – kwestia gustu – dwóch dość dobrze nakręconych scen erotycznych. Ale filmy to za mało. Definicja to prosta historia, a nie wspaniały film walczący o największe nagrody artystyczne. Warto również zajrzeć na bardzo dobry tytuł, który jest na czasie i warto go obejrzeć – Tenet Online.

Czy Hardin naprawi to i odzyska Tessę?

after we collided onlineHistoria opowiada o Tessie (Josephine Langford) i Hardinie (Hero Fyeness-Typhin), którzy na różne sposoby próbują pokonać upadek burzy. Przestaje pracować i boi się, że utonie w alkoholu. I tutaj mamy do czynienia z pierwszymi absurdami; Po pierwszym dniu treningu dziewczyna wygląda tak dobrze, że właściciel – Christian Wen (Charlie Weber) – decyduje się zabrać go w podróż służbową. Okazuje się, że to wyjście do nocnego klubu, bo tylko alkoholem można przekonać inwestora do udziału. Jednak ten wątek nie uwzględnia zainteresowań. Pijana Tesa spontanicznie zadzwoniła do Hardina i wkrótce po tym, jak czarujący książę zasłużył na to, pojawia się w swoim pokoju hotelowym. Niestety, w pokoju znajduje swoją dziewczynę z nagim Trevorem (Dylan Sprous), który rozpoczyna brzydką serię scen z głównymi bohaterami.

Tylko tym razem twórcy mogą uchwycić widza i czasem go zabawiać. Możemy się śmiać z ich wstydu w innych scenach, ale trudniej je wyciągnąć z takich źródeł. Ponieważ nie traktujemy filmu zbyt poważnie, a już wiadomo, że te części są kręcone, możemy przynajmniej dobrze się bawić oglądając absurdalną powieść romantyczną Tessy i Hardina.

Czy warto wybrać się na seans i obejrzeć After We Collided?

Jeszcze bardziej niepokojące jest zachowanie bohaterki pod koniec filmu. Nie wciągnąłem do tego filmu zbyt wielu widzów: to sytuacja, w której jeden z bohaterów płci męskiej decyduje o swoim życiu, nie znając głównych bohaterów. Tak jednak nie jest, ponieważ takich motywów i reakcji na kino jest wiele, które są groteskowo nierealne i mogą być wykorzystane tylko na nastolatkach korzystających z treści na ekranie. Dziewczyna tylko się uśmiecha w odpowiedzi, a temat znika zupełnie, jakby nic się nie stało. Nie spodziewałabym się takiej pochwały za bierność w filmie opartym na książce kobiecej.

Czy warto obejrzeć? Nie wiem. Lubiłem spędzać czas w filmach z popcornem, M&M i paluszkami coli. Tylko ja wiem, że jestem szczęśliwy. Nie spodziewałem się po tym filmie niczego dobrego! Chciałem tylko, żeby był trochę zdezorientowany, wojskowy i naiwny. Ostrzegam cię, jeśli szukasz dobrej powieści, dasz programowi stratę pieniędzy. To nie jest dobrze napisany scenariusz. Część dialogu jest bardzo napięta, a sceny mają na celu poprawę marketingu.

After 2 We Collided
After 2 We Collided
Original title After We Collided
IMDb Rating 5.3 5,291 votes
TMDb Rating 6.5 475 votes

Director

Roger Kumble
Director

Cast

Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Dylan Sprouse isTrevor Matthews
Trevor Matthews
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Charlie Weber isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
10 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Similar titles

Suma wszystkich strachów
Słownik snów
D-War: Wojna smoków
Klan Urwisów
Zabijam gigantów
Kłamstwo doskonałe
Między Jawą a Snem
Nieposłuszne
Emmanuelle in Space 6: One Last Fling
Trujacy bluszcz
Barwy kampanii
Midway