365 dni - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
0 godzin 20 minut 13 sekund

365 dni

365 dni

Feb. 07, 2020Poland116 Min.TV-MA
Zagłosowałes: 0
10 1 głos

Cały Film 1080p 720p HD | Player | Netflix | CDA | ZALUKAJ | Ipla | Fili | Ipla | Rakuten | TV | VOD

Gdzie oglądać cały film 365 dni online?

365 dni od pewnego czasu dostepne jest w serwisie Netflix. Jeśli ktoś się zastanawia, czy w filmie były momenty powieści Blanki Lipińskiej, to mówię, że tak. Były pięknie nakręcone, ponieważ wzbudzają zachwyt w piersiach podczas seansu. Ale było też dużo śmiechu, zapewne dlatego, że twórcy nie zawsze o tym myśleli, zwłaszcza w momentach dialogu między głównymi bohaterami. 365 Dni to po prostu świetny film erotyczny.

365 dni to rodzaj polowej reakcji na 50 Twarzy Greya. Istnieje wiele podobieństw między tymi dwoma produkcjami – oba rozpoczęły swoją karierę jako książki. Z tym, że jest to opowieść amatorska, a nie o profesjonalnych pisarzach. Obie historie są pełne seksu i urzeczywistnienia mrocznych kobiecych fantazji o silnym, dominującym mężczyźnie. Wiadomo w tych czasach popularna jest idea feminizmu czy wręcz upodmiotowienia kobiet. 

Film erotyczny „365 dni” powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Pierwsza część powieści erotycznej szybko zyskała popularność i stała się „bestsellerem”. Podobnie było z następnymi częściami – „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. Nic dziwnego, że zdecydowaliśmy się sprzedać największą historię sprzedaży na dużym ekranie.

365 dni cały film online

Pierwszy polski film erotyczny

Massimo to obiekt westchnień wielu kobiet podczas oglądania 365 Dni. W filmie jest więc dużo seksu i od razu jest wiele do zobaczenia. Tak jak w książce. Dopiero w książce – teoretycznie – wyobraźnia może dać czytelnikowi mniej lub bardziej interesujące obrazy. Oczywiście z pięknymi zdjęciami, atrakcyjnymi aktorami, pięknymi krajobrazami i ozdobami, stosunkowo konserwatywną wymową. Najwyraźniej w polskim filmie nie było zbyt wielu scen seksu. Anna-Maria Sieklucka z pewnością dodaje programowi trochę kreatywności, ale w tym filmie wciąż jest zbyt dużo erotyzmu. Chociaż kilka pierwszych ujęć jest wciąż przenośnych, wstają z tak dużą koncentracją, że wstajesz z krzesła i wychodzisz z kina. Oryginalne zdjęcia, fantastyczne zdjęcia, praca z aparatami – to nie tylko dobry warsztat, ale też wielki talent.

O czym opowiada cały film 365 Dni?

Historia nie jest łatwa. Laura Biela (w tej roli Anna Maria Sieklucka), znakomita menadżerka hotelu, podróżuje na Sycylię ze swoim narzeczonym i przyjaciółmi. Mówi się, że posiadanie pięknej wyspy pomaga wywołać poczucie słabości. To nie pomaga. Nawet na wakacjach twoje ukochane urodziny pan młody woli przyjaciela lub jego towarzystwo. Laura jest smutna i zła. Jadąc samotnie do Taorminy, spotyka pięknego Włocha, który prowadzi ją w nieznane. Przypomniała sobie o traumatycznych przeżyciach. Tu zaczyna się gra między pożądaniem a miłością. Massimo – Michele Morone, w 100% włoska aktorka. Podczas wykonywania swojego filmu porywa dziewczynę, ale nie chce jej zmuszać do ślubu. Chce, żeby go pokochała. Daje jej na to 365 dni. Z fantastycznych filmów, dla wymagających facetów polecamy cały film Czarna Pantera Online.

Polska nikczemna tradycja trwa 365 dni, kiedy filmy są tak słabo skonstruowane, że podobnie jak wszystkie powiązane dzieła kultury są pokazywane jako teledyski. Trudno mi było zobaczyć, co się dzieje, głównie z powodu płaskiej i błotnistej szorstkiej tekstury. Nie było mi trudno odnieść wrażenie, że Masimo w każdej scenie mówił coś o Laurze po włosku, a Laura zgłosiła nową linię wzroku. A wszystko to z pięknym krajobrazem i muzyką pop w tle. 365 Dni to doskonały film online, który warto obejrzeć, choćby na świetną grę aktorską. 

365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
Tytuł filmu online 365 dni
Pobierz Download 3.3 39,892 votes
Chomikuj Torrent 7.1 4,585 votes

Reżyser filmowy

Barbara Bialowas
Reżyser filmowy

Obsada filmu

Michele Morrone isMassimo Torricelli
Massimo Torricelli
Grażyna Szapołowska isKlara (Laura's Mother)
Klara (Laura's Mother)
Tomasz Stockinger isThomasz (Laura's Father)
Thomasz (Laura's Father)
Gianni Parisi isMassimo's Father
Massimo's Father
10 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.

Polecane tytuły

Kikujiro
Dziewczyna w sieci pająka
Coś nowego
Powiedz, że to nie tak
Arkansas
Dziś 13, jutro 30
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Wasabi – Hubert Zawodowiec
Człowiek prezydenta
Podziemny Krąg
Ghost in the Shell 2: Niewinność
Karate Kid